Moda Mücevher Hakkında

2006 yılında Bursa Kapalı Çarşı’da Kılıçer Mücevherat’ı kurarak ticaret hayatına toptan ve perakende satışıyla birlikte e-ticaret sitesi olan www.modamucevher.com ile giriş yapmıştır. Kuyumculuk ve Mücevherat sektöründeki birçok marka ile birlikte çalışmakta olan” Kılıçer Mücevherat”, altın, pırlanta, gümüş, inci, hastaş, saat ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Markalar olarak “Koçak Gold”, “Atalar Gold”, “Diyamandi Pırlantaları”, “Som Diomond Pırlantaları”, “Pırıltı Alyans”, “Akay Alyans”, “Slazenger Saat”, “Essence Saat”, “JG. POLOCLUB Saat”, “Lee Cooper Saat”, “Daniel Klein Saat”, “Ferrucci Saat” ve kendi özel dizaynı olan hastaşlı Yakut, Zümrüt, Safir, Akik taşlarından oluşan ürünleri ile gerçek “Deniz Kültür İncisi” dizaynlarını vitrininden müşterilerine sunmaktadır.

Toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz Bursa’nın otomotiv ve sanayi fabrikalarından Tofaş Türk Otomobil Fabrikası Kooperatif’i, Oyak Renault Otomobil Fabrikası Kooperatiflerinde 10 Yılı aşkın süredir ürünlerimizi mağaza, stant vitrinlerimizde gurur ve güvenle satışa sunmaktayız.
Ürünlerimizin her şekilde arkasında olup, siz müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda “Kılıçer Mücevherat” garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Pırlanta taşlar için gelişmiş teknoloji içerisinde önem keşfetmekte olan “HRD Laboratuvar Sertifikası” gibi belgelerin ve altın ürünlerinde marka ve patent bilgilerinin tam ayar göstergelerinin çok önem arz ettiğini bilmenizi isteriz.

Öncelikle hedefimiz: Müşterilerimizin aldıkları ürünlerde memnuniyetini sağlamak, tavsiyelerini hak etmektir. Biliyoruz ki mücevherat; yatırım, huzur ve mutluluk için tercih edilmekte olup nesilden nesile aktarılan en değerli hatıralardır.

Yıllardır hizmet ettiğimiz müşteri portföyümüzdeki başarılarımız, ticari hayatımızda bize yaptığımız işin kıymetini, önemini her daim yaşatacaktır.