HAKKIMIZDA

Günlük ve iş yaşamının her anında kıyafetlerinizi tamamlayacak takılarımız %100 gerçek, 1. kalite taşlar, gümüş ve çelik dizayn parçaları ile elde dizayn edilmiştir. Kullandığımız taşlar piyasada sıklıkla rastlanan sıkma, sentetik, düşük kalite taklitlerle karıştırılmamalıdır. Bu güne kadar sağladığımız müşteri memnuniyetinde en büyük faktör taş konusunda hiç bilgiye sahip olmayan alıcıların bile kolayca ayırt edebilecekleri kadar yüksek kalite standartında ürünler sunmamızdır.

Sadece Çin tatlı su incilerinin bulunabildiği Türkiye piyasasında kalitesiyle ömür boyu mücevher sandıklarında yer alacak Thai incilerinin tek markasıyız. Kaliteye önem veren pek çok mücevherat firması tasarımlarında incilerimizi kullanmaktadır.

Tasarımlarımızda, hangi koşul altında olursa olsun, her zaman iki ana unsuru göz önünde bulunduruyoruz.

1- İnci ve kullandığımız her türlü malzemede en yüksek kalite standartlarından taviz vermemek

2- Hiçbir yerde eşi olmayan, kendi özel modellerimizi yaratmak Kılıçer Mücevherattan aldığınız ürünler tasarım ve üretim aşamasına kadar herbiri elişidir. Gönülden esintilerle ortaya çıkmaktadır.

2006 yılı Mart ayının 3.gününde Kılıçer mücevherat ticari kariyerine başladı. Şunu paylaşmak isterim. İnciyi tane tane ele alıp bir tasarım yapmak meşakatli bir iştir.nTasarım kişinin duygularını yansıtmasıdır. Tasarlayanın ve denizden gelen bir meyve olan incinin yorumudur. Kadın kendini ifade eder. Zerafetini, saygınlığını, otoritesini ailesine ve tüm çevresindekilere gösterir. İnci sadece ve sadece tabiyat ananın sunduğu bir meyvedir. Bu duygu ve düşüncelerle firmamızın sizler için ele aldığı her model bizlere anlatılması mümkün olmayan bir mutluluk ve onur veriyor. Kılıçer Mücevherat sizlere sunduğu her incilinin ayaklarınıza okyanusları sermesi dileklerimizle.

Gökhan KILIÇER.